Září 2017

Nový vzhled blogu | 89 dní do Vánoc

25. září 2017 v 18:19 | Kevi |  Vánoční.blog.cz
Výsledek obrázku pro autumn tumblr gif

Jak už jste si mohli všimnout, na blog jsem nastavil nový design. Je to taková vylepšená verze toho minulého. Přidal jsem i horní klikací menu a taky 'vytunil' menu. Doufám, že se Vám všem líbí. Kdyby měl někdo zájem o to abych mu udělal taky design, určitě si můžete napsat :)

Už to máme 89 dní do Vánoc! Upřímně si vůbec neuvědomuju jak rychle to ubíhá, připadá mi to jako pár dnů co jsem psal poslední článek, přitom je to skoro 2 týdny. My jsme ve škole nepasli ještě jedinýý test a dokonce jsem neměli ještě ani všechny předměty.. ne že by mi to nějak vadilo, to vůbec :D Chtěl jsem sem nahrát fotky mé podzimní výzdoby, ale už mi začala uvadat a zbylo mi tu jen milion Yankee Candle svíček (no dobře, jen 5) a pár kaštanů a šišek, tak ji zřejmě budu muset dělat znova. Tenhle čtvrtek jedem s přítelkyní do Primarku u Vídně tak jsem zvědavý jestli tam budou už Vánoce nebo ne, ale byl bych rád kdyby byly, protože nevím jestli se tam ještě před Vánoci dostanu. Taky jsem se díval a tenhle týden má být hezky tak jsem rád, že se konečně dočkáme toho slunečného podzimu i. To by bylo asi vše, tak zatím..

PS: určitě mi napište vaše tipy na články co byste tu chtěli vidět pokud vás cokoli napadne:)

Vánoční blog je zpět! | 100 dní do Vánoc

14. září 2017 v 21:31 | Kevi |  Vánoční.blog.cz
Výsledek obrázku pro autumn Výsledek obrázku pro christmas tumblr
Ani se mi tomu nechce věřit, ale opravdu už je to jen 100 dní do Vánoce! To znamená, že se pomalu ale jistě vánoční blogy začínají hlásit do služby. Vánoční.blog.cz nebude žádnou vyjímkou a již druhým rokem pro Vás budu psát články o Vánocích. Uvidíme kolik vánočních blogů se tu tento rok sejde. Doufám, že co nejvíce :)

Co se týče aktivity blogu, zatím to nebude žádná sláva. Přece jen.. jsme v půlce září. Ozvu se když budu mít chuť něco napsat, nebo když se budu nudit. S listopadem se aktivita zvýší a poté v prosinci už tu bude (čtěte: doufám, že bude) aspoň 3 články týdně. Samozřejmě je ještě plno času. Ale tenhle týden jsem byl v Kiku a už tam byly vánoční dekorace (což mě teda značně nabudilo na Vánoce) takže možná čas letí mnohem rychleji než se zdá. Každopádně na co se můžete těšit je nový vzhled, který všam zanechám minimaltistický a převážně bílý s detailem zelené a červené.