Listopad 2017

Vánoční reklamy 2017

28. listopadu 2017 v 21:55 | Kevi |  Televize
Co k Vánocům určitě patří jsou televizní vánoční reklamy. Já jsem vybral několik uvedených reklam pro tento rok. V celém článku si je můžete přehrát:) Jaká reklama pro tento rok Vá přijde nejpovedenější?

Vánoční trhy 2017

22. listopadu 2017 v 22:00 | Kevi |  Tradice


Kdo nechce trávit předvánoční čas v nákupních centrech, ale raději si chce užít pořádnou atmosféru Vánoc, jako je vůně cukroví, medoviny a svařáku, vyráží na vánoční trhy. Zmíním se tu o několika vánočních trzích ať už o těch domácích či zahraničních.

Listopad pomalu končí.. | 35 dní do Vánoc

19. listopadu 2017 v 17:10 | Kevi |  Keviho deník
Výsledek obrázku pro november tumblr gif
Vím, že jsem se hooooodně dlouhou dobu neozval. Nebudu se vymlouvat, čas byl, na blog jsem nezapomněl, na Vánoce už vůbec ne jen jsem byl prostě líný sednout si k počítači a napsat něco. Za tu dobu co jsem se neozval jsem skouknul celý seriál SKAM (i když je v norštině určitě se nenechte odradit a zkuste, doporučuju ho), dvě série How to Get Away with Murder, a taky jsem stíhal sledovat dalších 7 seriálů co mi momentálně po týdnu vychází. Tohle zabíralo většinu času co jsem byl na počítači. Třeba i 3x za týden jsem si řekl, že musím něco na blog napsat..očividně jsem se k tomu nedokopal až do teď. Dokonce jsem měl i námět na super článek jak nakoupit vánoční dekorace či světýlka na aliexpresu/ebayi - to mi teď připadá zbytečné zveřejňovat protože je docela pravděpodobné, že by zboží nedorazilo do Vánoc (pokud by měl někdo zájem, můžu ho ale sepsat:)) Taky jsem si včera vyzbodil pokoj, ano už mám v pokoji Vánoce! Opět o ní můžete čekat článek jako minulý rok.

To by bylo pro tenhle článek asi všechno. Myslím, že jsem opět v blogové náladě a můžete čekat článků víc a víc :)