Prosinec 2017

Televizní Vánoce 2017

22. prosince 2017 v 23:30 | Kevi |  Televize
A jaké, že filmy a pohádky budou hrát v televizi během Štědrého dne a nadcházejících svátků? To Vám sdělím v dnešním článku! Následující filmy jsou vysílány v hlavním vysílacím čase (+- 20.00)

Vánoční Praha 2017

21. prosince 2017 v 23:55 | Kevi
Minulý víkend jsme s přítelkyní navštívili předvánoční Prahu. Konečně jsem se dočkal! V Praze jsem byl už tolikrát, ale nikdy se mi tam nepodařilo dostat na Vánoce. Každopádně jsem se přesvědčil, že je všude strašně moc lidí! Ale Praha je krásná vždycky. Tak tu mám pro Vás menší ochutnávku fotek z našeho výletu:) My jsme byli v Praze pouze na den, takže jsem toho tolik nestihli. Navšávili jsme Staroměstké náměstí (opravdu tam bylo hodně lidí a my jsme tam došli zrovna když měl odbíjet orloj, takže lidí ještě víc..), náměstí Míru, Václavské náměstí a taky Palladium

Bohužel nevím proč, ale blog mi všechny fotky co jsou foceny na výšku nebo na čtverec otáčí, tak jsem přemýšlel jestli je sem dávat nebo ne, ale asi by to byla škoda.

Balení vánočních dárků 2017

20. prosince 2017 v 23:12 | Kevi
Už minulý rok jste se mohli přesvědčit, že balení vánočních dárků je prostě moje! Fakt mě to baví a jsem schopný strávit na jednom dárku klidně hodinu. Zřejmě to bude tím že těch dárků mám vždycky maximálně tak 5. Pokud vy sami nemáte dárky ještě zabalené můžete se mým balením inspirovat. Každopádně bude třeba hodně trpělivosti, tvořivosti a fantazie - upřímně ani jedno není moje silná stránka, tak nevím jak jsem ty dárky mohl zabalit tak, jak jsem je zabalil :D

Moje vánoční výzdoba 2017

17. prosince 2017 v 23:23 | Kevi |  Výzdoba a dekorace
Tento článek už tu byl minulý rok a tento rok jsem ho připravil znovu. Opět Vám tu ukážu moji vánoční výzobu pokoje. Hodně věcí bude stejných jako minulý rok, některé jsou nově nakoupené a další jsem jen přesunul na jiné místo. Celý pokoj jsem ladil do bílo-červeno-šedé kombinace barev. U většiny dekorací opět najdete v závorkách odkud jsou a kolik stály.