Moje vánoční výzdoba 2017

17. prosince 2017 v 23:23 | Kevi |  Výzdoba a dekorace
Tento článek už tu byl minulý rok a tento rok jsem ho připravil znovu. Opět Vám tu ukážu moji vánoční výzobu pokoje. Hodně věcí bude stejných jako minulý rok, některé jsou nově nakoupené a další jsem jen přesunul na jiné místo. Celý pokoj jsem ladil do bílo-červeno-šedé kombinace barev. U většiny dekorací opět najdete v závorkách odkud jsou a kolik stály.Hned při vchodu do pokoje mám po levé straně komodu na které mám letos i vánoční stromeček. Na něm červené baňky (Kik, 25 Kč-12ks) a dál LED světýlka (Butlers, 79 Kč). Vedle umělé jedličky mám takovou DIY dekoraci. Do vykrojené vázy (Nanu-nana, 90 Kč) jsem nasypal kamínky a do toho jsem rozstříhal takový ten klasický kuličkový řetěz (Tesco, 59 Kč) a nahoru jsem posadil LED sněhuláka (Jysk, 99 Kč). Vedle mám jen položenou Vans krabici, kterou tu mám celoročně a za ní můj adventní kalendář (Candy-store, 199 Kč), pak plyšového sobíka a dekoraci z brněnskách vánočních trhů.

Přesuneme se na mou knihovnu. Z levé strany mám na knížce položenou šedou dekoraci lesa a srnečky (Kik, 79 Kč), červenou baňku a poté střední Yankee Candle - Christmas Eve (yankeesvicky.cz, 599Kč), kterou mám už 4 roky a myslím, že mi nějaký rok ještě vydrží.

Na pravé straně knihovny mám bílo-stříbrného soba (Kik, 79 Kč), vedle něj sukulent ve vánočním květináči - v době kdy tenhle článek píšu už bohužel sukulent umřel :( (IKEA 39 Kč). Vedle mám pak malou Yankee Candle - Christmas Memories (yankeesvicky.cz, 349 Kč). Knihovnu uzavírá 3D rámeček RIBBA (IKEA, 149 Kč) a v něm mám větvičky, vatu, staré vánoční dekoracea světýlka (Nanu-nana, ?? Kč). Na rámečku pak sedí dřevěný sněhulák.

V jedné části knihovny mám pak jak po celý rok knížky. Vedle mám pak letnošní Starbucks kelímek, asi o den později jsem byl na jehličí a to jsem do něj pak dal, to už se mi znovu ale fotit nechtělo. Pak zde mám stříbrnou šišku a další Yankee Candle - Candy Cane Lane, moje nejoblíbenější (yankeesvicky.cz, 349 Kč).

V další "kostce" knihovny mám malý Starbucks kelímek z minulého roku a v něm šišky a pak Candy Cane (Kik, 25 Kč/6ks). Vedle mám pak stojánek na čajovou svíčku ve tvaru soba (Primark, 2 €). Pak už tu mám šišku a sukulent, který mi stále žije.

Na garnýži od závěsů mám světýlka ve tvaru sněhových vloček (Kik, 105 Kč) a pak umělu girlandu (Tiger, 30 Kč).

Na posteli mám 2 huňaté kožešinové polštáře (Jysk, 349 Kč/ks) a nakonec velký vánoční pléd (Jysk, 399 Kč). Povlečení žádné vánoční nemám, ale na Vánoce vždy volím tohle černobílé (IKEA, 349 Kč)

Jako poslední část mého pokoje je polička, na které sedí dřevěný Santa. Vedle něj jsem do zavařovačky nasypal opět kamínky a kuličky z řetězu a dál jsem do ní dal šišky a baňky. Na poličce mám pak ještě rolničkové světýlka (Kik, 105 Kč). Na konci police mám pokojový břečťan - ten jsem musel koupit nový protože mi po půl roce ten minulý taky umřel :(

----------------------------------------------------------------

Jako takové zpestření tu mám ještě dvě fotky z výzdoby domu. Nejdřív se jedná o živou girlandu, kterou jsem asi 2 hodiny dělal a jsem na ni řádně pyšný :D a pak další girlandu, kterou máme na krbu.
×

PS.: omlouvám se za delší dobu bez článku, ale nějak nebyl čas a ani se mi nechtělo nic psát. Každopádně doufám, že jste si článek užili:) V úterý chystám článek na balení vánočních dárků, tak se můžete tešit!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama