Keviho deník

Listopad pomalu končí.. | 35 dní do Vánoc

19. listopadu 2017 v 17:10 | Kevi
Výsledek obrázku pro november tumblr gif
Vím, že jsem se hooooodně dlouhou dobu neozval. Nebudu se vymlouvat, čas byl, na blog jsem nezapomněl, na Vánoce už vůbec ne jen jsem byl prostě líný sednout si k počítači a napsat něco. Za tu dobu co jsem se neozval jsem skouknul celý seriál SKAM (i když je v norštině určitě se nenechte odradit a zkuste, doporučuju ho), dvě série How to Get Away with Murder, a taky jsem stíhal sledovat dalších 7 seriálů co mi momentálně po týdnu vychází. Tohle zabíralo většinu času co jsem byl na počítači. Třeba i 3x za týden jsem si řekl, že musím něco na blog napsat..očividně jsem se k tomu nedokopal až do teď. Dokonce jsem měl i námět na super článek jak nakoupit vánoční dekorace či světýlka na aliexpresu/ebayi - to mi teď připadá zbytečné zveřejňovat protože je docela pravděpodobné, že by zboží nedorazilo do Vánoc (pokud by měl někdo zájem, můžu ho ale sepsat:)) Taky jsem si včera vyzbodil pokoj, ano už mám v pokoji Vánoce! Opět o ní můžete čekat článek jako minulý rok.

To by bylo pro tenhle článek asi všechno. Myslím, že jsem opět v blogové náladě a můžete čekat článků víc a víc :)

Říjen v plném proudu.. | 76 dní do Vánoc

8. října 2017 v 19:00 | Kevi
Výsledek obrázku pro autumn
Vím, že se ozývám až po více jak dvou týdnech, ale přece jen, nesliboval jsem žádnou zázračnou aktivitu. A navíc jsem opravdu neměl nápad co napsat. No máme 8. října a čas do Vánoc se nám rychle krátí. V posldním článku jsem psal že se vydám do Primarku. 28.září jsem teda navštívil Primark u Vídně. Když pominu několik triček,mikin a svetrů a pyžam co sem si tam koupil.. tak jsem si přesto koupil jednu vánoční věc! Ano už tam měli v menším množstvím vánoční dekorace a podobně a kromě toho v dětském měli i vánoční svetry a ponožky, ale to jen v dětském. Já jsem si koupil malý svícen na čajovou svíčku co vypadá jako sob za 2€. Asi týden po mé návštěvě Primark zveřejnil jejich kolekci vánočních svetrů, na kterou se můžete podívat zde. Upřímně mi přijde že každým rokem je jich míň a jsou nějak nudnější a nudnější..

Ale nebudu zapomínat na to, že stále ještě je podzim, takže se už moc těším až půjdu někam na lesů fotit podzimní fotky a určitě je sem dám pak. Taky už sem si zažil svou každoroční podzimní tradici "hrabání listí a přitom si pouštět vánoční písničky", vím že to zní divně ale tohle dodržuju už pátým rokem snad :D No zřejmě už nemám co na srdci tak se mějte, užívejte si podzimu, dokud je pořád hezký a slunečný! Určitě se ještě v říjnu ozvu :)
 
 

Reklama