Tradice

Adventní kalendáře 2018

Neděle v 15:14 | Kevi
Už od malička známe všichni papírové kalendáře s malýma čokoládama, které většina z nás dostávala například na Mikuláše. Osobně jsem toto dostávání měl strašně rád a to hlavně z důvodu, že jsem mohl všech 5 miničokoládek sníst v jeden den. Jak ale dospíváme náš ideální adventní kalendář se mění s námi. I když upřímně - kdo by v jakémkoli věku pohrdl dobrým čokoládovým kalendářem? Nyní už však máme daleko víc možností než klasický čokoládový kalendář za dvacku.
Každý si může najít to své. Pro slečny je v nabídce nekonečné množství kosmetických adventních kalendářů, které už prodává každá známější značka. Pro milovníky svíček je tu zas plno kalendářů s vonnými svíčkami, vosky nebo spreji. Pro všechny, kteří zase nedají den bez kafe, nebo čaje jsou tu opět různé kalendáře kde naleznete všechny různé druhy kávy nebo čajů. Nezapomíná se ani na muže, kde hodně značek prodává ať už pánskou kosmetiku ve formě péče o vlasy, vousy nebo pleť, nebo kalendáře plné alkoholických dobrot, nebo si můžete každý den z kalendáře vytáhnout třeba i šroubovák. Pokud máte nějakého domácího mazlíčka určitě by ho také potěšil kalendář plný dobrot, proto můžete koupit adventní kalendář i svému psovi, či kočce. Samozřejmě nemůžeme zapomenout ani na kalendáře pro děti, které by mohl zaujmout kalendář z Lega nebo s Disney postavičkama. Nesmíme ani zapomenout na staré dobré čokoládové kalendáře plné dobré, kvalitní čokolády. Všechny tyto kalendáře Vám dnes v tomto článku představím, nezapomenu zmínit kde a hlavně za kolik je můžete pořídit.

Vánoční trhy 2017

22. listopadu 2017 v 22:00 | Kevi


Kdo nechce trávit předvánoční čas v nákupních centrech, ale raději si chce užít pořádnou atmosféru Vánoc, jako je vůně cukroví, medoviny a svařáku, vyráží na vánoční trhy. Zmíním se tu o několika vánočních trzích ať už o těch domácích či zahraničních.

Vánoční svetry

4. prosince 2016 v 22:00 | Kevi
Jako další článek do kategorie "tradice" jsem vybral tématiku vánočních světrů. V posledních letech se začaly hodně nosit v zahraničí, ale pomalu začínají být populární i tady. Já jsem začal vánoční svetry nosit minulý rok, zatím vlastním jen dva, ale myslím, že jich rozhodně přibude. Já Vám zde napíši kde všude je můžete pořídit, ať už pro sebe nebo někomu jako dárek.

Vánoční trhy 2016

28. listopadu 2016 v 22:00 | Kevi
Kdo nechce trávit předvánoční čas v nákupních centrech, ale raději si chce užít pořádnou atmosféru Vánoc, jako je vůně cukroví, medoviny a svařáku, vyráží na vánoční trhy. Zmíním se tu o několika vánočních trzích ať už o těch domácích či zahraničních.

Adventní kalendáře 2016

26. listopadu 2016 v 18:30 | Kevi
Adventní kalendář slouží k odpočítávání dnů adventu ke Štědrému dnu. Nejvíce známé jsou kalendáře papírové uvnitř s čokoládovými políčky. Poslední dobou se však objevují různé druhy kalendářů. Jaké jsou letos k dostání kalendáře uvidíte v článku. Já jsem si připravil seznam 10ti adventních kalendářů pro rok 2016.
 
 

Reklama