Výzdoba a dekorace

Moje vánoční výzdoba 2017

17. prosince 2017 v 23:23 | Kevi
Tento článek už tu byl minulý rok a tento rok jsem ho připravil znovu. Opět Vám tu ukážu moji vánoční výzobu pokoje. Hodně věcí bude stejných jako minulý rok, některé jsou nově nakoupené a další jsem jen přesunul na jiné místo. Celý pokoj jsem ladil do bílo-červeno-šedé kombinace barev. U většiny dekorací opět najdete v závorkách odkud jsou a kolik stály.

Moje vánoční výzdoba

23. prosince 2016 v 23:00 | Kevi
Vím, že tento článek je tu asi pozdě, ale i tak jsem ho chtěl vydat. Opět spíše fotočlánek s pár větami o fotce. Tentokrát se podělím o mou výdobu v pokoji.

Vánoční textil

19. prosince 2016 v 21:22 | Kevi
To, co k Vánocům podle mého patří je zútulnění a zpestření domu vánočním textilem. Vánoční polštáře, deky, přehozy, povlečení apod. Já vám tu představím několik obchodů, ve kterých třeba já tyhle věci sháním. A také vypíšu několik kousků co se mě osobně zalíbily.

Vánoční venkovní dekorace

11. prosince 2016 v 22:26 | Kevi
Jedna věc, kterou mám na Vánocích možná i nejraději je vánoční výzdoba. Každoročně se vyžívám tím, že zdobím dům jak uvnitř tak venku. Bohužel mě rodiče trochu mírní takže ne vše je podle mých představ, ale až budu bydlet sám rozohdně budu mít pořádně vyzdobený dům. Přináším vám inspirativní fotky, které vám ukážou různé nápady jak vyzdobit právě venkovní části domu.
 
 

Reklama